Dil Okulları

Sektördeki diğer firmalardan farkımız merkezimizin İngiltere’ de bulunmasıdır. Bunun artısı ise sizlere şu şekilde yansımaktadır. Bizler için sizin sorumluluğunuz okulunuzu seçip uçağa bindirerek bitmemektedir, bizim asıl sorumluluğumuz sizler İngiltere’ye indikten sonraki süreçte başlamakta ve tekrar geri dönüş uçağına binene kadar geçen bütün süreç boyunca devam etmektedir. Bundan dolayı bizler sizleri hava alanında karşılama, size kalacağınız yere götürme, eğer aile ise sizleri aile tanıştırma ve gerekiyorsa sizler için faklı ve yeni olan bu kültüre ve ortama alışmanız için gerektiğinde okul ve aile, otel ya da yurt arasında gidiş gelişlerinizde refakat etme çevreyi gezdirme ve tanıtma gibi hizmetleri ücretsiz olarak vermekteyiz.

Ceyhan INCI

Tourism and Hospitality-Founder

Yurtdışında dil eğitimi programlarına katılmak, yabancı bir dili anavatanında öğrenmek,  bu süreçte farklı kültürleri tanımak, uluslararası yeni arkadaşlar ve hayata dair yeni bakış açıları edinmek  bizler için eşsiz bir fırsattır.Yabancı dil bilmek günümüzün artık vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yerini almıştır.Bundan daha da önemlisi o dili akıcı olarak konuşabilme seviyesi en aranan özelliklerdendir. Hatta artık yalnızca bir yabancı dil bilmek bile çoğu zaman yeterli olmamakta ve ikinci hatta üçüncü bir yabancı dili konuşabilen kişiler kendilerine iyi bir kariyer ve gelecek hazırlama konusunda çok daha ön plana çıkmakta ve kendilerini belli etmektedirler.

Yabancı dili konuşulduğu ülkelerde öğrenmek isteyenler için, gerek öğrenci gerek çalışan olsun her türlü şarta ve ortama uygun olarak istenilen zaman aralıklarında, istenilen seviyede anlaşmalı bulunduğumuz zengin dil okulu seçenekleri ile sizlere hizmet vermek biz İnci Tourism and Hospitality’ nin görevidir. Sizi yerleştireceğimiz okullarda, kendi seviyenizde ki diğer uluslararası öğrenciler ile pratik yapma fırsatına ve bu kişilerin kültürlerini tanıyarak ilgi alanlarınızı ve arkadaş çevrenizi geliştirme fırsatına sahip olacaksınız.

Globalleşen dünyamızda artık Türkiye’ de fazlasıyla etkilenmeye başlamıştır bundan dolayı, gerek yapılan uluslar arası ticaret anlaşmalarının gerek Avrupa Birliği sürecinde Avrupa ile yakınlaşma, yurtdışı9 seyahatlerini daha kolay kılmıştır. Globalleşen dünyada yerimizi alabilmek adına bizim üzerimize de  bu mobilizeye ayak uydurmak ve farklı kültürleri yerinde tanımak, bu kültürler ile kaynaşmak görevini layıkıyla yerine getirmek düşmektedir. Biz İnci Tourism and Hospitality ailesi olarak dünya genelinde bu sürecin farkında olup, her yaştan ve ulustan olan öğrencilerimize yabancı dil, üniversite master gibi konularda en kaliteli danışmanlık hizmetini vermek için çalışmaktayız.

Biz, sektördeki diğer firmalardan farklı olarak listelerden okul fiyatlarına bakarak yönlendirmelerde bulunmak yerine, sizlerin ihtiyaçlarınıza uygun olan okulu gerek fotoğraflardan gerek videolardan ayrıntılarıyla inceleyerek, karşılıklı olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza göre belirlemekte ve kişiye özel programlar hazırlamaktayız.

Sektördeki diğer firmalardan farkımız merkezimizin İngiltere’ de bulunmasıdır. Bunun artısı ise sizlere şu şekilde yansımaktadır. Bizler için sizin sorumluluğunuz okulunuzu seçip uçağa bindirerek bitmemektedir, bizim asıl sorumluluğumuz sizler İngiltere’ye indikten sonraki süreçte başlamakta ve tekrar geri dönüş uçağına binene kadar geçen bütün süreç boyunca devam etmektedir. Bundan dolayı bizler sizleri hava alanında karşılama, size kalacağınız yere götürme, eğer aile ise sizleri aile tanıştırma ve gerekiyorsa sizler için faklı ve yeni olan bu kültüre ve ortama alışmanız için gerektiğinde okul ve aile, otel ya da yurt arasında gidiş gelişlerinizde refakat etme çevreyi gezdirme ve tanıtma gibi hizmetleri ücretsiz olarak vermekteyiz. Yine sizlere ücretsiz olarak temin ettiğimiz sim kartlar aracılığı ile istediğiniz an telefon ile bizlerden danışma hizmeti alabiliyor olacak ve acil durumlarda ilk olarak bizleri yanınızda göreceksiniz.