Hakkımızda

İnci Tourism and Hospitality©, dil eğitimi, kolej eğitimi, master programları, doktora programları,yurt dışı üniversite eğitimleri ve turizm alanında hizmet vermek amacıyla 2005 yılında Manchester’da hizmet vermeye başlamış bir yurt dışı eğitim ve turizm danışmanlığı firmasıdır.

Misyonumuz
Eğitimin, toplumların kalkınmasında, bireyin kişisel gelişiminde, insanlarla olan ilişkilerde önemli bir rol oynadığının farkında olan bir firma olarak, erken yaşta sizlerin bu olanaklardan yararlanmanızı sağlamayı kendimize görev edindik. Sorumluluklarının bilincinde olan bir firma olarak, eğitimin kalitesini ve verdiğimiz hizmeti ön plana çıkararak, bizi tercih eden katılımcılarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak önceliklerimiz arasındadır.

Vizyonumuz
Gelişmiş toplumların ve kültürel etkileşimlerin oluşmasında en büyük rolü oynayacak yeni nesillerin, bir birey olarak eğitimini üstlenerek onları, geleceğin yapılanmasında, insanımızın kazanmasında, kariyer planlamasında, yol gösteren bireyler olarak yetiştirmek ve alanında rakiplerinin adından saygıyla söz edeceği, bütün bir toplumu kaynaştıran lider bir şirket olmaktır.